O mnie

Reblog to nie jest nowy projekt. Kilka lat temu prowadziłem już ten projekt, ale przestałem go prowadzić systematycznie i serwis zginął śmiercią naturalną. Tym razem znalazłem pomysł na to jak wskrzesić projekt. Oto i jest, wraca.

Reblog i ja będziemy Wam dostarczać systematycznej wiedzy dotyczącej przede wszystkim nowych technologii oraz narzędzi, z których możecie korzystać w Waszej pracy.

Kim jestem i czym się zajmuję?

Od stycznia 2017 roku, razem z Basią Chalińską prowadzimy firmę szkoleniową dla agentów nieruchomości oraz agencję nieruchomości, gdzie skupiamy się na marketingu oraz generowaniu leadów dla współpracujących z MojeNoweM agentów nieruchomości. Ja sam jestem odpowiedzialny za marketing, technologię oraz projektowanie usług oferowanych przez MNM i agentów nieruchomości z nami współpracujących.

Z branżą nieruchomości związany jestem od ponad 10 lat – byłem odpowiedzialny za rozwój portali ogłoszeniowych (w tym Domiporta.pl, Gratka.pl). Zajmowałem się tam marketingiem, user exerience, projektowaniem usług, sprzedażą, technologią oraz rozwojem biznesu. Jestem współorganizatorem największej w Polsce konferencji dla branży nieruchomości recamp.pl. W ostatniej 7. edycji w marcu 2017 wzięło udział ponad 540 profesjonalistów z branży.

Zostawiam Was z reblogiem – korzystajcie, niech Wam służy.